• Ne. Kvě 19th, 2024

Horní hrad „Hauenštejn“

hrad a zámek ze 13. století

Z mnoha návštěvníků, kteří u nás stráví víkend nebo déle, se stávají dobří hradní přátelé, kteří se na hrad rádi vrací. Namátkou jsme vybrali pár zpětných reakcí na čas strávený u nás na hradě.

 

taroky 2016 (2)Ahoj Jano!

Tak jsme úspěšně absolvovali náš 11. ročník Taroků a musíme Ti moc poděkovat, neboť to bylo bezva!
Všichni byli nadšení, jednak fantastickou atmosférou místa,  jedinečným soukromím a moc dobrým servisem. Bára s „čeládkou“ se překonávali (mimochodem, upečený bůček by musel dostat od Pohlreicha 3 hvězdičky). Takže, ještě jednou mohutné „díky“ a zas někdy na shledanou.

Willy a celá parta“

Den dětí (foto Ondra Nedbal)

 

 

„Dobrý den,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za krásný Dětský den na hradě. Úkoly byly úžasné, mé dvě dcerky i já jsme si to náramně užily. Vše bylo dokonale připravené, pomocníci u úkolů byly velmi ochotní a milí. Patří Vám velké DÍKY a jestli bude příští rok u Vás na hradě opět Dětský den, určitě se opět vydáme. Přeji Vám mnoho sil při obnově hradu a ještě jednou děkujeme.

Jiřina Ciglerová“

 

 

škv zš Hazlov arb.

 

„Děkujeme, moc se nám líbilo“   Ilona Kindlová

Dobrý večer, chci Vám poděkovat za moc krásný víkend. Jídlo, prohlídky i ubytování bylo fajn. V budoucnu váš hrad určitě zase využijeme, s pozdravem Janíková.

 

 

 

opři se3

 

„Víkend 7.-9. října 2016 jsme strávili na místě, kam se už dva a půl roku rádi vracíme – na hradě Hauenštejně. Byl to náš jubilení desátý pobyt. Kromě běžné práce se dřevem jsme se věnovali především sklízení ovoce v hradních sadech.

Občanské sdružení Opři se

 

DĚKUJEME!