• St. Úno 21st, 2024

Horní hrad „Hauenštejn“

hrad a zámek ze 13. století

Ubytování

PODKROVÍUBYTOVÁNÍ V HRADNÍM PODKROVÍ

NOVĚ NÁS NAJDETE TÉŽ NA Airbnb zde

you can also book on here

Pro dobrodruhy, romantiky i rodiny s dětmi, soukromé akce nebo firemní teambuilding je připravena možnost ložírování v rozlehlém podkroví jednoho z hradních paláců (300m2). Celková ubytovací kapacita je 81 lůžek. Atmosféra tohoto typu nocování je neopakovatelná.

Ložírování je nejpohodlnější ve vlastním spacáku, nebo Vám zapůjčíme naše lůžkoviny. Cena ubytování ve spacáku je od 260,- Kč – 400,- Kč na osobu/noc (včetně možnosti využít sprchu). V případě zájmu Vám zapůjčíme lůžkoviny za 100,- Kč/osobu. Lůžkovin však máme omezené množství, proto nás prosím v případě poptávky této služby kontaktujte.

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování, je nutné do 10 dnů od rezervace složit 50% zálohu z celkové částky pobytu. Konkrétní informace s Vámi vyřešíme emailem nebo telefonicky.

Jednorázové pobytové vstupné 300,-Kč (pro dospělého i dítě ve stejné výši, pro celou dobu pobytu, tj. jednorázově). Pohyb po areálu je po dobu Vašeho pobytu neomezený. V případě zájmu o komentovanou prohlídku hradu i botanické zahrady, je třeba domluvit se předem (komentovaná prohlídka vyžaduje účast minimálně 10 osob, pokud Vás bude méně, lze se připojit k početnější skupině).

Přímo na hradním nádvoří můžete využívat i zázemí na vaření. Dřevo na opékání buřtů nebo posezení u ohně je vždy k dispozici. Spotřeba dřeva je však poplatná a to 400,-  na opékání buřtů a večerní oheň a vaření (lze domluvit i protislužbu v podobě výpomoci na hradě). Pokud budete využívat ohniště i zázemí (zastřešený stánek se základním kuchyňským vybavením) po celý den, je cena pronájmu stánku a dřeva na vaření 800,- Kč/den.

IMG_20181109_120429Nově jsme zrekonstruovali podkrovní pokoj  se 13ti lůžky a vlastním sociálním zázemím. Lze jej pronajmout za cenu 400,-Kč/osoba/1 noc.

ZAJÍMAVOSTI V OKOLÍ

Dárkový poukaz Horní HradUdělejte radost svým blízkým s dobrodružnou povahou a darujte jim nevšední zážitek na Horním hradě. Nabízíme i dárkové poukazy.