Ubytování

PODKROVÍUBYTOVÁNÍ V HRADNÍM PODKROVÍ

NOVĚ NÁS NAJDETE TÉŽ NA Airbnb zde

you can also book on here

Pro dobrodruhy, romantiky i rodiny s dětmi, soukromé akce nebo firemní teambuilding je připravena možnost ložírování v rozlehlém podkroví jednoho z hradních paláců (300m2). Celková ubytovací kapacita je 69 lůžek. Atmosféra tohoto typu nocování je neopakovatelná.

Ložírování je nejpohodlnější ve vlastním spacáku, nebo Vám zapůjčíme naše lůžkoviny. Cena ubytování ve spacáku je 180,- Kč/ školy 170,- Kč na osobu/noc (včetně možnosti využít sprchu). V případě zájmu Vám zapůjčíme lůžkoviny za 60,- Kč/osobu. Lůžkovin však máme omezené množství, proto nás prosím v případě poptávky této služby kontaktujte.

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování, je nutné do 14 dnů od rezervace složit 50% zálohu z celkové částky pobytu. Konkrétní informace s Vámi vyřešíme emailem nebo telefonicky.

V případě zájmu Vám zapůjčíme lůžkoviny za 60,- Kč/osobu. Lůžkovin však máme omezené množství, proto nás prosím v případě poptávky této služby kontaktujte.

Jednorázové pobytové vstupné 250,-Kč / školy 250,- Kč (pro dospělého i dítě ve stejné výši, pro celou dobu pobytu, tj. jednorázově). Pohyb po areálu je po dobu Vašeho pobytu neomezený. V případě zájmu o komentovanou prohlídku hradu i botanické zahrady, je třeba domluvit se předem (komentovaná prohlídka vyžaduje účast minimálně 10 osob, pokud Vás bude méně, lze se připojit k početnější skupině).

Přímo na hradním nádvoří můžete využívat i zázemí na vaření. Dřevo na opékání buřtů nebo posezení u ohně je vždy k dispozici. Spotřeba dřeva je však poplatná a to 300,-  na opékání buřtů a večerní oheň a vaření (lze domluvit i protislužbu v podobě výpomoci na hradě). Pokud budete využívat ohniště i zázemí (zastřešený stánek se základním kuchyňským vybavením) po celý den, je cena pronájmu stánku a dřeva na vaření 800,- Kč/den.

IMG_20181109_120429Nově jsme zrekonstruovali podkrovní pokoj  se 13ti lůžky a vlastním sociálním zázemím. Lze jej pronajmout jako apartmán za cenu 300,-Kč/osoba/1 noc.

 

 

 

DSCF1619 kopie

PENZION HORNÍ HRAD

Pro naprostý komfort nabízíme ubytování v hradním penzionu, který je vzdálen 300 metrů od hradní brány.

Možnosti:
 3 pokoje s celkem 8 lůžky (2 + 2 + 4)
♦ společenská místnost s krbem a jídelním koutem
♦ zařízená kuchyňka
♦ koupelna se sprchovým koutem a toaleto
♦ prostor pro odkládání sportovního náčiní a osobních věcí

Cena ubytování je 320,- Kč os/noc.
Vzhledem k velkému zájmu o ubytování, je nutné do 14 dnů od rezervace složit 50% zálohu z celkové částky pobytu. Konkrétní informace s Vámi vyřešíme emailem nebo telefonicky.

DSCF1623 kopiePronájem jen jednoho pokoje, respektive individuální ubytování je možné. Pokud takto pronajmeme jeden či dva pokoje, ostatní již neobsazujeme, jelikož sociální i stravovací zázemí je společné.
Kuchyňský kout je vybaven nádobím, elektrickým sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí.
Objekt je vyhřívám radiátory, které vytápí kotel na tuhá paliva (ubytovaní si přikládají sami). Po domluvě je však možné přikládání zajistit.
Před penzionem jsou 2 parkovací místa. Další parkování je pak možné nedaleko penzionu.
V penzionu nám nevadí ani domácí mazlíček. Předpokladem však je, že nám nepoškodí ani neznečistí objekt.

DSCF1603 kopieK penzionu patří i oplocená zahrada, kde je možné např. grilovat nebo si udělat oheň. Grilovací potřeby je však nutné dovézt vlastní.

Ubytovací kapacitu je možné posílit 2 přistýlkami. Je však nutné počítat se snížení komfortu „volného“ obývacího prostoru. Pro případnou potřebu jednoduchého ložírování (při sportovních kurzech, setkáních spolužáků, přátel apod.) můžeme vytvořit v některé místnosti ložnou plochu jen z matrací.

ZAJÍMAVOSTI V OKOLÍ

Dárkový poukaz Horní HradUdělejte radost svým blízkým s dobrodružnou povahou a darujte jim nevšední zážitek na Horním hradě. Nabízíme i dárkové poukazy.