• Čt. Čvc 18th, 2024

Horní hrad „Hauenštejn“

hrad a zámek ze 13. století

NOVOPEČENÍ BEZDÍČCI

Byhradní čeládka

Zář 21, 2016

 
Svatba Bezdíčkovi 2016Nechť Hauenštejn povstane ve své bývalé slávě!

 

„Novopečení Bezdíčci srdečně zdraví celou hradní čeládku.

Už na svatbě (27. 8. 2016) nám naši hosté gratulovali, jak skvělé místo jsme si vybrali a jak perfektně je vše zařízeno. S vrozeným skepticismem jsme pochvaly považovali za projev obvyklé zdvořilosti.

Jenže i po svatbě se nám sešlo tolik elektronických holubů, kteří celou událost vyvyšovali do nebe, že cítíme potřebu se k nim přidat a vřele za vše poděkovat. Nezaměnitelná atmosféra, samí příjemní a ochotní sloužící, chutná a vrchovatá krmě, dechberoucí program. Vskutku nezapomenutelný zážitek. Nic z toho by se ale nemohlo uskutečnit bez neúnavné práce celé čeládky. Nemohu za všechny nejmenovat alespoň hradní čeledínku Báru Lebocovou, která dokázala udržet povzbuzující úsměv i přes naše neustálé dotazy, připomínky a zásahy do původního plánu, a její zdatnou náhradnici Orny, která jí v den D bravurně zastoupila.

Jak říká stará moudrost: hrad může mít do nebe sahající hradby, ale ty jí nikterak neochrání, pokud posádka neumí konat svou práci. Hauenštejn má na posádku neobvyklé štěstí. Věříme, že s ní dokáže odolat i svému největšímu nepříteli – zubu času.

Nechť vás všechny provází Bůh, Bohové, Gaya atd.

Vždy se k vám budeme rádi vracet.

Novomanželé Bezdíčkovi, 11. září 2016″

Moc děkujeme za milá slova a těšíme se na Vaši návštěvu