• Pá. Čvn 14th, 2024

Horní hrad „Hauenštejn“

hrad a zámek ze 13. století

Zážitky

zážitkyUBYTOVÁNÍ

Kromě kulturních akcí a prohlídkových okruhů je hrad také místem, kde můžete strávit nejednu noc. Horní hrad tak můžete zažít trochu jinak, než jako běžný návštěvník. Ubytování je možné přímo v hradních prostorách – ve 2 rozlehlých podkrovích a jedné místnosti přímo ve východním palácovém křídle Horního hradu.

 

školyŠKOLNÍ VÝLETY, SKAUTSKÉ POBYTY i TÁBOROVÉ AKCE

Tajuplný hrad s překrásnou okolní přírodou. Poutavé prohlídky rozlehlého areálu vždy přizpůsobujeme věku i zájmu dětí či studentů. Výběr z pestrého a zajímavého doplňkového programu pro děti od mateřské školy až po studenty středních škol.

 

 

7 failová svatba 2016SVATBY

Hledáte místo na uspořádání netradiční svatby a spatřujete luxus či romantiku ve svatbě na hradě, v pohodě krušnohorské přírody? Potom jste u nás správně.

 

 

 

 

pohled hradRODINNÉ ZÁŽITKY

Noc u nás můžete strávit ve dvou, s rodinou či přáteli. Takže proč nevyrazit na hrad? Vyberte si z doplňkového programu pro náročné a užijte si u nás noc, víkend, nebo třeba celý týden.
Pobyt na hradě se může stát jedním z Vašich neobvyklých zážitků a příjemně strávených chvil v srdci přírody.

 

 

hodovna-300x200PRONÁJEM PROSTOR

Nevšední romantické prostředí starého šlechtického sídla a jeho proměny během rozsáhlé obnovy nesoucí se v duchu motta „JAK SE STAVÍ HRAD“  skýtá neopakovatelnou a jinde nedostupnou kulisu pro večírky, narozeniny, svatby, firemní akce i outdoorové aktivity ve velkém.


REFERENCE