• Út. Čvn 25th, 2024

Horní hrad „Hauenštejn“

hrad a zámek ze 13. století

HRADNÍ SPANÍ POD HVĚZDAMI: Dopřejte si jedinečný romantický zážitek – přespání na naší hradní věži.

Byhradní čeládka

Čvn 11, 2024
HRADNÍ SPANÍ POD HVĚZDAMI
Dopřejte si jedinečný romantický zážitek – přespání na naší hradní věži. Nejlépe v den, kdy „padají hvězdy“. Takových dní je během roku celá řada. Nejznámější jsou PERSEIDY v srpnu, ale máme i dubnové LYRIDY, květnové ETA-AQUARIDY, říjnové ORIONIDY a pro drsňáky s něžným srdcem i listopadové (Leonidy), prosincové (Geminidy) či novoroční (Kvadrantidy). Na rok máte až 80 šancí… A vůbec, pohled na oblohu nerušený světelným smogem civilizace je u nás překrásný kdykoli.
Objednejte včas! Na jednu noc věž přijme jen jednu (maximálně čtyřčlennou) skupinu. Vaše pohodlí zajistí měkké podložky o síle 6 cm (podlaha věže je rovná). Spacáky si doneste vlastní – s odpovídajícími tepelnými vlastnostmi. Toalety a sprchy jsou dostupné v paláci. Při nepřízni počasí lze sestoupit ke spánku o patro níže, do věže, případně získat nocleh v některé z hradních komnat, bude-li volno. K dokonalému zážitku můžete přiobjednat také piknikový košík s vínem či medovinou, pohárky a pochutinami. Cena za přespání na věži pro dvě osoby je 1800,- Kč + pobytové vstupné 300,- Kč /osobu a doporučujeme k tomu snídani 140,- Kč/osobu.
Cena za neobyčejný zážitek je nevyčíslitelná. A přesto jej můžete darovat! Poukaz na Hradní spaní pod hvězdami vám rádi připravíme a po uhrazení zašleme.
Objednané nocování si lze vybrat kdykoliv během roku a v případě nepřízně počasí ho přesunout do hradních apartmánů.