• Čt. Čvc 18th, 2024

Horní hrad „Hauenštejn“

hrad a zámek ze 13. století

Výměna odpadních trubek

Byhradní čeládka

Čvc 12, 2013

VÝMĚNA ODPADNÍCH TRUBEK


web_4.7.2013 (1) Letní prázdniny 2013 sice začaly, ale na hradě se pracuje stále! Prázdniny – neprázdniny. Jakmile kluci z Pšova, s místní čeládkou, navozili pořádně velké špalky pro řezbáře, začalo se skutečně makat. A věřte, že žádná procházka růžovým sadem to nebyla.

Hornohradské odpady už něco pamatují. A přestože odpadní paměť mluvit neumí, po čichu bylo jasné znát, že ne vše v jejich útrobách, je v pořádku. Krumpáče, lopaty, kýble s vodou a další pomocné náčiní nezůstalo v klidu. Odpady byly odkryty, pro potrubí byla vyslána zásahová pracovní jednotka a ti co zůstali, stojí stráž u jam. Aby nám do nich nepadali návštěvníci 🙂

web3

Vyčistit odpad v koupelně, je proti čištění hradních odpadů skutečně pohoda! Není důležité, zda se hrála Stříhaná o to, kdo vleze do odpadních cest pod nádvoří, či byl vybrán „dobrovolník“. „Vítězem“ se stal Patrik. A za tuto „výhru“ by měl získat metál!

Do jámy leze mladík, …zpět se vrací zapáchající „horník“.

web5

Nejhorší práce je snad za námi, Patrik má slíbenou pořádnou odměnu a my mu slíbíme, že odpady už nikdy čistit nebude. Stříhanou snad příště „vyhraje“ někdo jiný.

KLUCI PŠOVŠTÍ, DĚKUJEME!
ZANECHÁVÁTE ZA SEBOU OBROVSKÝ KUS PRÁCE, DOBŘE ODVEDENÉ PRÁCE.