• Ne. Dub 21st, 2024

Horní hrad „Hauenštejn“

hrad a zámek ze 13. století

Give & Gain Day 2015

Byhradní čeládka

Kvě 22, 2015

čez dobrovolnický denV pátek ráno 24. 6. se po celém světě přes 24 tisíc zaměstnanců firem vydalo pomáhat neziskovým organizacím a potřebným. Místo svých běžných pracovních a manažerských úkolů se rozhodli podpořit dobrou věc a zapojit se do Mezinárodního dne firemního dobrovolnictví, který se uskutečnil i v České republice.  Zde se zapojilo celkem 277 dobrovolníků, kteří pomohli ve 38 neziskových organizacích po celé republice.  A jednalo se o nejrůznější činnosti, kreativní, fyzicky náročné i odborné.

Zdroj: http://www.dobrovolnik.cz/clanky/mezinarodni-den-firemniho-dobrovolnictvi-give-gain-day-2011-prekonal-ocekavani/

Skupina šesti dobrovolníků (Skupina ČEZ – Sokolov) dorazila pátečního rána i na Horní hrad. Dvanáct šikovných rukou pracovalo od rána do pozdního odpoledne a pomohly skutečně velkou měrou. Dámy nejprve zvelebily dřevěný stánek, který se v letošním roce stane zázemím pro všechny skupiny brigádníků, škol a jiných part, které přijedou na hrad a budou si chtít zajistit stravování sami.
Chlapy jsme vyslali do největšího z hornohradských podkroví, aby sundali staré koberce a položili nové, které jsme získali darem od společnosti INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o.

Pracovalo se na plné obrátky. My bychom tímto rádi dobrovolníkům poděkovali. Odvedli skvělou práci, která nám velmi pomohla.

Děkujeme!