Den sokolnictví a lovectví

sokolníci webV sobotu 20. dubna 2019 od 10:00 do 17:00 hod bude Horní hrad plný dravých ptáků i různých druhů sov.

Uvidíte řadu dravců a sov rozmístěných po celém hradě, letové ukázky dravců s přednáškami, budete mít možnost podržet si dravce na ruce, připraveny jsou hry a soutěže pro děti i dospělé, lukostřelba, expozice sokolnických potřeb – pohromadě pro vás bude vše, co je jinde jen těžko možné spatřit a zažít!

Čeká Vás přednáška s praktickými ukázkami o Historii lovectví a sokolnictví, historických loveckých metodách – kopí, prak, luk, kuše, smyčky, lep, dravý pták a sokolnictví, lovecký pes – až po nástup střelných zbraní a zánik starých metod.

Připravena je i velká hra pro děti s mnoha zastávkami a úkoly, malé i velké.

Při vstupu dostane každé dítě „Listinu adepta královského sokolníka“. Po zahájení akce se představí soutěž a oznámí pravidla. Kdo splní stanovený limit bude z adepta pasován na sokolníka, obdrží pasovací královskou listinu a odměnu. Děti získávají body v jednotlivých soutěžích v kategoriích do 10 a nad 10 let.

VSTUPNÉ: dospělí 150,-     děti 100,-    rodinné 450,- (až tři děti do 10 let)

logo_mze_cmyk_CZ

 

Záštitu nad akcí převzal ministr zemědělství Miroslav Toman

 

84 Responses to “Den sokolnictví a lovectví

  • I like this web site so much, saved to fav. „I don’t care what is written about me so long as it isn’t true.“ by Dorothy Parker.

  • I conceive this internet site has got some real good information for everyone :D. „When you get a thing the way you want it, leave it alone.“ by Sir Winston Leonard Spenser Churchill.

  • One more thing. I do believe that there are quite a few travel insurance websites of reputable companies that allow you enter your holiday details and obtain you the estimates. You can also purchase an international holiday insurance policy on the internet by using your credit card. Everything you should do should be to enter your current travel specifics and you can see the plans side-by-side. Just find the system that suits your financial budget and needs after which use your bank credit card to buy the item. Travel insurance on the web is a good way to search for a dependable company pertaining to international travel cover. Thanks for discussing your ideas.

  • I got what you mean , thanks for posting .Woh I am happy to find this website through google. „Success is dependent on effort.“ by Sophocles.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>