DEN DĚTÍ

Den dětí – CESTA ČASEM

19.května od 10 do 17h

Den našich malých návštěvníků. Dokážete cestovat v čase, vyřešit záhadu a vysvobodit ze zakletí strašidlo, které nám bloudí po hradě? Všichni malí záhadologové se můžou dostavit na hrad a předvést své dovednosti.

dd foto web Program:

celohradní dobrodružná hra

lukostřelba

jízdy na koni

Alison-naladí Vás na příjemnou hradní atmosféru

DIFadlo– pohádka Kočičí princezna

Bád boys -hudební gejzír pohody
Příjemné, pohodové a svižné skladby. Pobaví Vás směsice dřevního rokenrolu, blues a popu. Těšit se můžete na písničky o trpaslících, narozeninách nebo o citrónkách, kdy děti naučíme jednoduché posunky, co a jak se ukazuje, a v písničkách pak spolu s námi předvádějí, co dělají trpaslíci či citrónky nebo dokonce zombie. V části pro dospělé pak hrajeme příjemné, pohodové svižné a převážně veselé autorské písničky pro všechny.

Mortis– šermíři, kteří Vás oslní svou silou a rychlostí

Less Clay-tanečnice, které rozvlní prostor

 

 

 

cesta časem

21 Responses to “DEN DĚTÍ

  • I have realized some new issues from your web site about pc’s. Another thing I have always imagined is that computer systems have become an item that each home must have for some reasons. They provide convenient ways in which to organize households, pay bills, shop, study, hear music and even watch tv series. An innovative solution to complete these types of tasks has been a laptop. These pcs are portable ones, small, highly effective and easily transportable.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>